hertz

HERTZ’in Yeni Hediyesi

Değerli Hertz Dostları

Hertz yurtdışı araç kiralama resmi temsilciliği hızlı ve kolay araç kiralayabilmeniz için sizlere bir pencere açtı. Yurtdışı seyahatinizde ihtiyacınız olan aracın ücretlerini hemen görebilmeniz, beğendiğiniz veya bütçenize uygun aracı seçip rezerve edebilmeniz için size bir link gönderiyoruz.

http://www.airep.com/airep/diger-temsilcilikler/hertz

Bu linki tıklayarak yurtdışında araç kiralayacağınız yeri, tarihi ve saati açılan kiralama penceresine girerek fiyat görebilir müsait araç çeşitlerine bakabilir sigorta ve kilometre gibi önemli bilgilere ulaşabilir ve direkt rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Her türlü soru için bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. hertz@airep.com adresine mail yazarak veya 02123342925-26 numaralarından bizlere ulaşıp araç kiralama işleminizi kontrol edebilir ve gönül rahatlığıyla ücretsiz destek alabilirsiniz.

Temsilciliğimiz sayesinde teknolojinin ve hızın giderek arttığı çağımızda artık güvenle araç kiralamak , merak edilen soruları sormak veya sorunlarınız varsa eğer canlı destek alabilmek eskisinden çok daha kolay ve hızlı. Bu linki tıklayıp yurtdışı rezervasyon detayınızı en hızlı şekilde fiyatlandırabilir, hatta rezervasyonunuzu da gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla

Airep Hertz Uluslararası
Outbound GSA
www.airep.com - hertz@airep.com
T: +90 212 334 29 90
WhatsApp: +905423582167 / +905423582130