United Airlines 04.07.2023

United Airlines Yaz Rotaları

Yaz seyahati başlarken, birçok yeni rotanın lansmanını kutladık. Yaz tüm hızıyla devam ederken, ABD merkezlerimiz ile dünyanın en iyi destinasyonlarından bazıları arasında yepyeni uçuşlar ve artan kesintisiz hizmet ekledikçe, Atlantik boyunca herhangi bir ABD havayolundan daha fazla rota işleteceğiz.

 

Bu ayın başlarında, EWR ile Ponta Delgada (PDL) arasındaki kesintisiz sezonluk hizmetimizin geri dönüşünü kutladık. İlk olarak geçen yıl başlatılan kesintisiz hizmet, 26 Eylül'e kadar devam edecek ve Portekiz'e yönelik mevcut hizmetimizin üzerine inşa edilecek.

 

Küresel ağ planlama ve ittifaklardan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Patrick Quayle, United, yolculara bu yaz her zamankinden daha fazla seçenek sunacak - özellikle de uluslararası uçuş yapmak istiyorlarsa. müşterilerin keşfetmesi için yeni ve benzersiz destinasyonlar eklerken popüler şehirler.

 

Artık IAD'den BER'e (Berlin), SFO'dan FCO'ya (Roma), ORD'den BCN'ye (Barselona) kesintisiz hizmet ve ORD'den SNN'ye (Shannon, İrlanda), EWR'den PMI'ye (Palma de Mallorca, İspanya) EWR'den ARN'ye (Stockholm), EWR'den PDL'ye (Ponta Delgada, Portekiz), EWR'den TFS'ye (Tenerife, İspanya) ve EWR'den DBV'ye

Saygılarımızla,

AiRep

 

  United.com