United Airlines - Kabin içi evcil hayvanlar için sıkça sorulan sorular.

22.08.2022 13:07

Kabin içi evcil hayvanlar için sıkça sorulan sorular.


Kabin içi evcil hayvanlar, önünüzdeki koltuğun altında bir seyahat taşıyıcısına sığabilen evcil kedi ve köpeklerdir. Evcil hayvanlar, Hawaii'ye ve uluslararası konumlara yapılan uçuşlarda kabinde bulunamaz, ancak belirli United uçuşlarında kabinde bulunmalarına izin verilir.

Kabin içi evcil hayvanınızın kulübesini, kabin bagajı hakkınıza ek olarak getirebilirsiniz. ABD içinde dört saatten fazla veya ABD dışında 24 saatten fazla her duraklama için her yön için 125 ABD Doları hizmet ücreti mevcuttur. Uluslararası uçuşlarda Evcil hayvanınız kabin altı özel bölümlerde seyahat etmektedir.
Bunların rezervasyonu maalesef GDS sistemleri üzerinden ve United Airlines web sayfasından şu an için mümkün değildir. Nedeni sizlerin de bildiği üzere uçuşlarımız Türkiye’den Avrupa üzerinden aktarmalı olması ve ortak olarak başka havayolları ile gerçekleşmesinden ve misafirlerimize yol boyunca en iyi kusursuz hizmet verme arzumuz nedeniyle yolcu sahibi ile direkt görüşmek istediğimizden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden bizleri mesai saatleri içinde: 001-800-575-3335 / 001-800-932-27-32 no.lu telefonlardan aramanızı rica edeceğiz.


Aradığınızda sizlere evcil hayvanınız ile ilgili
 Cinsi
 Evraklarının tam olarak hazır olup olmadığı
 Taşıma kutusunun ebatları sorulacağı için bu bilgileri önceden temin ederseniz seviniriz.


Şimdiden tüm işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

NOT: GDS Üzerinden taleplerinize cevap verilmemektedir. Bütün bu bilgiler United Havayolları’nın
kendi uçuşları için geçerli olup diğer ortak uçuş yapılan havayolları’nın rezervasyon şekli geçerlidir.

Detaylı bilgi için herzaman (212) 334 29 61 nolu telefondan veya groups@airep.com adresine mail yollayarak sorabilirsiniz.

Saygılarımızla

AiRep HAVACILIK VE TURIZM AŞ

 

Partnerlerimiz