Hakkımızda

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş. havayolu yolcu ve cargo temsilciliği yapmak üzere 1992 yılında kurulmuş olup günümüzde pek çok havayolunun ve turizm ile ilgili çeşitli firmaların temsilciğini yapmaktadır.

Temsilciliğini yaptığımız ilk havayolu olan Air Canada'dan bu yana, South African Airways, TWA Trans World Airlines, Virgin Atlantic Airlines, Air Algerie, Maersk Air, Pakistan International Airlines, Kuwait Airways, SAS tarafımızca Türkiye'de temsil edilmiş olan havayollarıdır. Halen yolcu temsilciği olarak; Thai International Airways, United Airlines ve kargo temsilciliği olarak Thai International Airlines temsil edilmektedir.

Turizm ve havacılık sektöründeki güvenilirliğimiz ve başarılarımız sonucunda şirketimiz bugün, havayolu temsilciliklerinin yanı sıra, Hertz araç kiralama firmasının yurtdışı Genel Satış Acentası, GTE Otel portalı ve Dibai vizesi ile birlikte, Silversea, Ponant, Crystal Cruises, Regent Seven Seas, Oceania gibi 6 yıldızlı gemi firmalarının içlerinde bulunduğu 13 gemi firmasının da temsilcilik görevini başarı ile devam ettirmektedir.

Taksim'in tam kalbinde bulunan merkez ofisimiz Cumhuriyet Caddesi, 25 numara, Çınar Apartmanının 3. katında yolcu ve kargo hizmetlerini sürdürmektedir. Ofisimiz, Taksim Gezi Parkının karşısında, İstanbul İnter-Continental, Hyatt Regency ve Marmara Otellerine birkaç dakika, İstanbul Hilton Oteline de yine yürüme mesafesindedir.

Konusunda uzman ekibimiz, dürüst ve titiz çalışma anlayışımız ve hizmet kalitemiz ile her geçen gün daha da büyüyen şirketimiz, Türkiye'nin en büyük ve en tercih edilen temsilcilik firması olmanın gururunu yaşamaktadır.

Partnerlerimiz