United Airlines 07.04.2020

United Havayolları'ndan Yeni Haberler...

 Değerli İş Ortaklarımız,


Geçirdiğimiz 1 haftalık dramatik değişikliklerden sonra, seyahat sektörünün birbirlerine destek olmak adına bir araya gelmelerine hayran kaldım. Bu, hayatlarımızda belirleyici bir dönem ve sizleri iş ortaklarımız ve arkadaşlarımız olarak görmekten gurur duyuyoruz. Bu konuda hepimiz beraberiz. Sizlere sürekli yeni bilgiler, değişiklikler ilettiğimizin farkındayım. Bu değişiklikleri takip edip, güncellemelerinizi bu bilgilere göre yaptığınız için teşekkür ederim.

Bugün, yolcularımıza ve hizmet verdiğimiz topluluklara 2 yeniliği bildirmek istiyorum. Bu sıradışı günlerde müşterilerimize temel hizmetleri sunabilmek, onları güvende tutabilmek adına çalışan iş arkadaşlarımla gurur duyuyorum.

 İnsanları birbirine bağlamaya ve dünya'yı birleştirmeye devam ediyoruz


Bazı uçaklarımız en çok ihtiyaç duyulan yerlere insani yardım ve tıbbi malzemeler için yeniden düzenlendi. Asker ailelerinin bağlantıda kalması için, sadece Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın farklı bölgelerinde bulunan askeri üsleri arasında cargo uçaklarımızın sayısını arttırıyoruz. ABD, uluslararası ticari bölgelere ve askeri lokasyonlara haftada en az 40 uçuş gerçekleştiriyoruz.
 
Ayrıca mahsur kalan Amerikan vatandaşlarını sevdiklerine geri getirebilmek adına ABD Dışişleri Bakanlığı ile birlikte çalışıyoruz. Orta ve Güney Amerika ülkelerinden 50'den fazla geri dönüş uçuşu gerçekleştirdik ve 8000 Amerikalıyı eve getirdik. Fırsatları gözden geçirmeye devam ediyoruz. Hem bu konuya destek vermek, hem de yolcularımızı desteklemek adına bazı uluslararası uçuşlarımızı eski durumuna getirdik.

 

 Sizlere yardımcı olmak adına, bu hafta karar alınan 3 uygulama :

 

  • Uzatılmış değişiklik ücret bilgisi - Seyahat dönemi 31 Mayıs 2020'ye kadar olan ve 30 Nisan 2020'ye kadar yapılmış yeni rezervasyonlar için, ne zaman ve nereye seyahat ettiğinize bakılmaksızın değişiklik ücretinden muaf tutulacaktır. 
  • MileagePlus ödül biletlerindeki değişiklik bilgisi - 31 Mayıs 2020'ye kadar yapılması planlanan ödül seyahatleri için para yatırma ücretlerinden feragat ediyoruz. Ücret ödemeden ödül seyahatinizi iptal etme, değiştirme, ve gelecekteki seyahatleriniz için kredi olarak tutma esnekliğe sahip olmaya devam edeceksiniz.
  • Kargo ve Kiralama şirketleri ile ortaklık - Bir çoğunuzdan özel kargo ve yolcu taşımacılığı için talep olduğunu duyduk. Kargo ve Charter hizmetleri veren meslektaşlarımızla bir takım ortaklıklar kurduk. Eğer konuyla ilgileniyorsanız lütfen bizlerle kontakt kurmanızı rica ederiz ki sizleri doğru insanlar ve kaynaklarla bir araya getirebilelim. .


Kötü zamanlar sonsuza dek sürmez ve bu bir istisna değildir. United ailesi olarak, sizlere teşekkür eder, sağlıklı ve güvende kalmanızı dileriz.

  United.com