United Airlines 27.04.2020

United Havayolları'ndan önemli bilgilendirme!


Değerli Seyahat Ortaklarımız,

Bir numaralı önceliğimiz olan güvenlik konusunda kararlılığımızı sürdürüyoruz.Önümüzdekihaftadan başlayarak,hem yolcularımızın hem de çalışanların güvenliğini sağlamak ve sosyal mesafeyi teşvik etmek için, havalimanlarında aşağıdakiler dahil olmak üzere belirtilen bazı değişiklikleri yapacağız.
  • Tüm kabinlerde bitişik koltuklar için önceden koltuk seçiminde kısıtlama
  • Boarding esnasında kalabalığı azaltmak adına sosyal mesafeye odaklanmak
  • Premier yolcularımızın ücretsiz up-grade işlemlerinin uçuş öncesi kapıda yapılması
182 cm’lik mesafeyi teşvik etmek için, tabela ve zemin işaretleri kullanmanın yanı sıra, müşteri hizmetleri kontuarlarının önüne pleksiglas bölücüler yerleştirmeye başlıyoruz.Self servis kiosklarını devre dışı bırakarak, yemek ve içecek servislerini düzene sokarak ve Hemispheres gibi yaygın kullanılan malzemeleri koltuk arkasından çıkararak temas noktalarını azaltıyoruz.

Bunlara ilaveten, uçuş görevlilerimizin görev başında yüz maskesi veya siperlik takmasını önerenilk büyük ABD havayoluyuz. Ayrıca seyahat öncesi iletişimlerimizi, yolcularımızın seyahatleri sırasında yüz maskesi takmalarını önerecek şekilde güncelledik.

Kaçınılmaz soru şu; sırada ne var? Belirli havalimanlarında çalışanlar ve uçuş görevlileri için vücut ateşi ölçme ve kontrolleri gibi bir dizi girişimi test ediyoruz.Ekibimiz, bugün ve geleceğe güvenli ve temiz bir seyahat deneyimi sunmak amacıyla seyahat yolculuğunun tüm yönlerini değerlendiriyor.Sizlere gelecekte daha iyi seyahat deneyimi sunmak üzere yeni gelişmeleripaylaşmaya devam edeceğim.

Sizi nasıl güvende tutuyoruz

Tüm bu gelişmeler sürecinde; United Havayolları ve tüm çalışanları olarak, insanları ve dünyayı birleştirme sözümüzde durmaya devam ediyoruz.Havayolumuzdakidepartmanlar günümüzün benzersiz zorluklarına karşı yaratıcı çözümler sunmaya çalışıyor. Houston'ın George Bush Uluslararası Havalimanı'ndaki kargo tesislerimizden biri, Houston Gıda Bankası'nı desteklemek için bir gıda dağıtım merkezine dönüştürüldü. United ekibi , her gün 6.000 adet yardım kutusu hazırlayarak,vardiya başındaacil durum çantaları üretiyor ve 120’ye yakın gönüllü, araçla ihtiyaç sahiplerine ve ailelere teslim edilmek üzere çalışmalarına devam ediyor.

United'da bu olağanüstü durumda yapılan daha bir çok işler var,bu yüzden lütfen aşağıdaki videoya göz atın. Yolcularımıza, çalışanlarımıza ve topluluklarımıza bu tür istisnai ekip çalışması ve bağlılıkları için teşekkür ediyorumveUnited ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Sağlıkla ve güvende kalmanız dileğiyle en kısa zamanda tekrardan sizleri bilgilendireceğiz.

Jake Cefolia
Senior Vice President Worldwide Sales
United Airlines
  United.com