United Airlines 23.03.2020

United Havayolları'ndan Güncel Bilgi

Değerli Seyahat Ortaklarımız,

Şimdiye kadar hiç görüp, yaşamadığımız bir dönemden geçmekteyiz ve uzun yıllar hizmet verebilmek adına bir takım gerekli agresif önlemler almaya devam ediyoruz. Bu zor günlerde, en büyük kazancımız çalışanlarımız ve sizlerle olan ilişkilerimizdir.

Yeni acente- rezervasyon iptal opsiyonu


Bütün kontakt merkezlerimiz, bugünlerde yolcularımızdan gelen telefon ve mail trafiği nedeniyle oldukça yoğunlar ve yardımcı olmaya çalışıyorlar. Biletini iptal etmek veya değiştirmek isteyen ve bu rezervasyonları acentaları tarafından gerçekleştirilen yolcularımız için  united.com adresinden ve United mobile app tarafından United Havayollarını aramadan destek alınabilir. Lütfen yolcularınıza biletlerini ilerideki tarihlerde kullanabilmeleri için, şu an geçerli ve kullanmayacakları rezervasyonlarını uçuşlarından önce mutlaka iptal ettirmeleri gerektiğini hatırlatmanızı rica ediyoruz..

Eğer seyahatiniz 30 Nisan 2020 tarihine kadar ise ve seyahat planlarınızda bir takım değişiklikler olduysa, nereye seyahat ettiğinize ve ne zaman kesildiğine bakılmaksızın ücret ödemeden değişiklik yapabilirsiniz.

Bu önlemlerin yolcularınız ve sizlerin güvenliği için faydalı olacağını umuyoruz. Bu süreci gelişen yeni durumlara göre gözden geçirip, gerekli hallerde yeni kararlar alabileceğiz.


İleriye dönük olarak, sizleri en kısa zamanda ve sıklıkla bilgilendireceğiz. Ne olursa olsun sizlere hizmet vermeye ve zamanı geldiğinde uçuşlarımızda ağırlamaya devam edeceğiz.Eğer yardımcı olabileceğimiz bir durum söz konusuysa lütfen bizimle  kontakt kurmaktan çekinmeyiniz.


Yakında tekrardan iletişimde olacağız ve tüm United ekibi adına yürekten en iyi dileklerimi sunuyorum.


Jake Cefolia

Senior Vice President Worldwide Sales

United Airlines


  United.com