United Airlines 08.04.2020

United Havayolları'nda Bilet Geçerliliği 24 Ay'a Uzadı

 Covid-19'un hepimizin üzerindeki etkileri devam ederken, bu süreç içinde sizlere ve yolcularınıza rezervasyonlarında yardımcı olmak adına almış olduğumuz yeni kararlar hakkında bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Covid-19 nedeniyle ülkelerin almış olduğu kararlar doğrultusunda; rezervasyon yaparken veya seyahat tarihlerinde değişiklik yapmak isteyen yolcularımızın, kendilerini daha güvende hissetmeleri için almış olduğumuz bu kararı, takdir edeceklerini biliyoruz.01 Mayıs 2019 ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında kesilmiş tüm biletler, 24 ay içinde yeniden düzenlenebilecektir.

Eğer yolcunuz farklı bir tarih veya destinasyon tercih ederse; yeni planlanan seyahat, orjinal bilet tarihinden itibaren 24 ay içinde başladığı takdirde yeni planını yapabilir. Bu yeni seyahati planlamak için ve seyahate başlamak için ekstradan 1 yıl daha kazandıracaktır. Bu uzatılmış süre şartlardaki uygunluk dahilinde daha önceki tamimleri de kapsar. 


Örnek :

Bilet düzenleme tarihi :05 Ocak 2020

Seyahat tarihi : 25 Mart 2020 Yolcu seyahatini 06 Mart'ta iptal etmek ister.

Seyahat Acentası 24 ay içinde olmak kaydıyla, 05 Ocak 2022 tarihine kadar yeni bileti düzenleyebilir.

Tüm bunlara ek olarak iade şartlarında değişiklik yaptık. En güncel bilgilere ulaşmak için, lütfen United Jetstream rebooking parameters bölümünü ziyaret ediniz.

  United.com