United Airlines 12.05.2020

United Havayolları güvenlik önlemleri ve uçuş programı duyurusu.


Değerli Seyahat Ortaklarımız,

1 hafta içinde birçok değişiklik olabiliyor ve bizler de bu değişikliklere uyum sağlamaya devam ediyoruz. Yine de, birinci önceliğimiz olan güvenliği asla kaybetmeyeceğimizden emin olabilirsiniz. United ‘da,son teknolojitemizlik ve sosyal mesafe uygulamaları gibi yolcularımızın rahatı ve daha sağlıklı bir yarın için yaptığımız her şeyden inanılmaz gurur duyuyorum. 

Bu hafta,güvenliği ve sosyal mesafeyi artırmaya yönelik yeni önlemler açıkladık. İlk olarak yolcularımız arasındaki mesafe ve kalabalığı en aza indirgemek için, arkadan öne olmak kaydıyla beşerli sıralar halinde uçağa alacağız. Boarding sırasında grup numaraları referans alınmamakla beraber, öncelikli boarding hakkına sahip olan yolcularımızda bir değişiklik söz konusu olmayacaktır.

Geçtiğimiz Cuma günü almış olduğumuz bir diğer kararla; tüm uçuş görevlilerinin siperlikveya maske takması zorunluluğunu getiren ilkABD havayolu taşıyıcısı olduk ve 4 Mayıs'tan itibaren uçakta görevli tüm United Havayolları çalışanlarını da dahil edecek şekilde genişleteceğiz.

Maske veya siperlik zorunluluğu 04 Mayıs 2020 itibariyle tüm United yolcuları için geçerli olacaktır. United Havayolları olarak, maskesi olmayan yolcularımıza ücretsiz olarak maske temin edilecektir. Bu yeni girişim, en son kamuya açık ve sosyal mesafenin korunmasının zor olduğu alanlarda bir maskenin takılmasını tavsiye eden CDC’nintavsiyesine uygundur. Bu konuyla ilgili yeni gelişmeler hakkında yakında sizlere yeni paylaşımlarda bulunacağım.
Sizi nasıl güvende tutuyoruz
 
 

Seyahat talebindeki tarihi düşüşlere şahit olsak da; birçoğunuz hava yolculuğu gerektiren temeliş ihtiyaçlarınız olduğunu ve ağımızın ve sizin için değerimizin önemli bir parçası olmaya devam ettiğini paylaştınız.COVID-19 seyahati ciddi şekilde etkilemeye devam ediyor ve Mayıs ayı için toplam kapasitemiz geçtiğimiz yıllara istinaden % 90'ın üzerinde düşecek.Buna rağmen, iç ağımız bu sağlık krizinden önce hizmet veren havaalanlarının yaklaşık % 100'üne yakın servis vermeye devam etmektedir.

Mayıs ayı uluslararası uçuş programımızda bazı güzel noktalar olduğunu bildirmek isterim. 04 Mayıs itibariyle günlük olarak Londra - Chicago; New Yok/ Newark - Amsterdam ; Washington Dulles - Frankfurt uçuşları gerçekleşecektir.Bu seferler,Houston - Sao Paulo ; New York/Newark - Frankfurt, Londra - Tel Aviv; ve San Francisco - Sydney ve Tokyo - Narita devam etmekte olan seferlerimize ilavedir.
 
 

Bu haftayı minik bir not ile bitirmek istiyorum. Yeni evde kalma normallerimizde, birçoğunuzun birdenbire aynı anda tam zamanlı çalışanlar, ebeveynler, öğretmenler, şefler gibi kendimizi yeni roller içinde bulduğunuzu biliyorum.Her birinize fedakarlıklarınızdan dolayı saygım var! Çocuklarının içinde bulunduğu durumlarla mücadele edenler (veya uçmayı çok özleyenler) için, üç farklı yaş grubuna özel14 ücretsiz, yakala ve git, havacılık temalı ders kitleri gibi özel yeni bir sitemiz var. Hepimiz yeryüzündeyken, havacılık sevgimizi çocuklarımızla paylaşmak gerçekten çok güzel. Aşağıdaki link’e bir göz atın! Bir dahaki sefere kadar, sağlıklı kalın ve güvende kalın.
İçinizdeki çocuğu dışarı çıkarın

Jake Cefolia
Senior Vice President Worldwide Sales
United Airlines
  United.com