United Airlines 14.04.2020

United Havayolları Değişiklik Seçenekleri

Yolcularımız bu belirsiz zamanlarda bile güvenle rezervasyon yaptırabilirler. 2020 yılı içinde seyahat planlarını değiştirmek istedikleri takdirde daha fazla seçenek sunmaktayız.

Rezervasyonlarınızda esneklik arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bazı seçenekler :

Bugünden 30 Nisan 2020 tarihine kadar, değişiklik ücretleri 2020 yılı seyahatleri için alınmayacaktır.

Yolcularımız; bugünden 30 Nisan 2020 tarihine kadar, alacakları biletlerde ücretsiz olarak değişiklik yapıp ve iptal edebileceklerdir. 02 Mart 2020 ve öncesi kesilen biletler ayrı bir statüde yer almaktadır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki linkten yardım alabilirsiniz.

https://united.canto.com/pdfviewer/viewer/viewer.html?share=share%2Calbum%2CKV03A&column=document&id=oqb49gk61d5orbq5ej2qspbk49&suffix=pdf

Elektronik Seyahat Sertifikası(ETC- Voucher) 24 ay geçerlidir. 

İleri tarihteki seyahatlerle ilgili belirsizliğe yardımcı olmak için, seyahat tarihlerini değiştirmek isteyen yolcularımız bunu bir değişiklik ücreti ödemeden yapabilirler. Seyahatlerini iptal etmek isteyen müşteriler, biletlerinin tam değeri için Elektronik Seyahat Sertifikası (ETC) talep etmek üzere bizimle iletişime geçebilir veya united.com adresini ziyaret edebilirler.

Biletinizi ücretsiz değiştirmek için 30 Nisan'a kadar rezervasyon yaptırın

Bu yeni esneklik seviyesi; mevcut politikamıza ek olarak, 3 Mart - 30 Nisan 2020 tarihleri arasında bilet satın alan herkesin gelecek 12 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden biletlerini değiştirmesine izin vermektedir. 

Hangi seçeneğin sizin için geçerli olabileceğini anlamanıza yardımcı olmak için bu basit kılavuzu oluşturduk.        

Seçeneklerinizle ilgili daha fazla bilgi için Jetstream Coronavirus information sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  United.com