United Airlines 10.06.2020

United CleanPlus ile tanışın: Yeni Temizlik ve Güvenlik Standardı

United CleanPlus ile tanışın: Yeni Temizlik ve Güvenlik Standardı

Bugün, endüstri lideri bir temizlik standardı sunmak amacıyla, sağlık ve güvenliği tüm yolcu deneyiminin ön saflarına koyma taahhüdümüz olan United CleanPlus'ı tanıtmak istiyoruz.

United CleanPlus; yeni temizlik, güvenlik ve sosyal mesafe protokollerimizi bilgilendirmek ve yönlendirmek için yüzey dezenfeksiyonunda en güvenilir markayı - Clorox - ve ülkenin en iyi tıp uzmanları Cleveland Clinic'i bir araya getiriyor.

Clorox ve Cleveland Clinic gibi dünyaca ünlü liderlerle yüzey dezenfeksiyonu ve sağlığı konusunda işbirlikleri kurarak, yolcularımız havayolu şirketinin protokollerinin güvenilir uzmanlar tarafından bilgilendirildiğini bilerek daha güvenle seyahat edebilirler.

United CleanPlus ve size olan taahhüdümüz hakkında yeni CEO'umuz Scott Kirby’nin aşağıdaki videosundan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 
 

Clorox
Clorox; temizlik programımızı geliştirmek, dezenfeksiyon prosedürlerini yeniden tanımlamak ve müşterileri seyahat yolculukları boyunca daha sağlıklı ve daha güvenli bir ortamı desteklemeye yardımcı olan belirli konumlardaki olanaklarla donatmak için bizimle yakın bir şekilde çalışıyor. Clorox ürünleri ilk olarak Chicago ve Denver'daki merkez havaalanlarımızda hizmete girecek ve kapı ve terminal alanlarında kullanılacaktır. Bu uygulama diğer mekanlarda da devreye sokulacaktır.

The Cleveland Clinic
United CleanPlus taahhüdü dezenfeksiyonun çok ötesine geçiyor. Zorunlu yüzey kaplamalarından, bagaj check-in için belirli konumlardaki dokunaksız büfelere, sosyal mesafeye kadar politikalarımız ve prosedürlerimiz hakkında rehberlik sağlamak ve endüstri standartlarını karşıladıklarından emin olmak için Cleveland Clinic'teki uzmanlara danıştık

Cleveland Clinic'ten tıp uzmanları ayrıca yeni teknolojiler, eğitim geliştirme ve kalite güvence programlama hakkında tavsiyelerde bulunacaklar. Bilim adamları Corona virüs ile nasıl mücadele edileceği hakkında daha fazla bilgi edindikçe, Cleveland Clinic uzmanları bu keşifleri yolcularımızı güvende tutmanın yeni yollarını hızla uygulamak için kullanmamıza yardımcı olacak. Yolcularımıza yönelik United CleanPlus taahhüdü, ağımızdaki seyahat yolculuğu boyunca çeşitli şekillerde gerçekleşmektir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki 2 sayfalık Infographicbağlantılarını tıklayarak bunun nasıl olduğunu keşfedebilirsiniz.

 
United CleanPlus hakkında detaylı bilgi için tıklayın
  United.com