United Airlines 09.04.2020

New York Bölgesindeki Tarife Değişikliği

Tüm Amerika Birleşik Devletleri ve özellikle New York/ New Jersey bölgesi, haftalardır pozitif COVID-19 vakalarının sayılarının artışı ile uğraşıyor. New York ve New Jersey'deki durum kötüleştikçe, yolcularımız ve çalışanlarımızı güvende tutmak ve salgının yayılmasını azaltmaya yardımcı olmak için Newark ve LaGuardia Havaalanlarında önemli bir adım atıyoruz. 

En kısa sürede geçerli olmak üzere Newark ve LaGuardia seferlerimizi önemli ölçüde azalttık.


Newark'tanFrankfurt, Londra ve Tel Aviv olmak üzere 3 uluslararası noktaya ve ana bağlantı merkezlerimize yaklaşık günlük 15 uçuş, LaGuardia'dan da Chicago'ya günlük 2 uçuş imkanı sunacağız. Bu plan en azından önümüzdeki 3 hafta için geçerli olacaktır. 

Bu tarife değişikliklerini yaparken, bu zorlu zamanlarda gerekli olan hizmeti de sunmaya devam ediyoruz.

Devam ettirdiğimiz seferlerimiz; çok ihtiyaç duyulan tıbbi malzemelerin sevkiyatını ve ülkenin dört bir yanından sağlık profesyonellerinin en çok kriz yaşanan bölgelerden olan New York ve New Jersey'e getirmemize yardımcı olmaktadır. Belediye başkanına ait New York için ayrılan geliştirme fonu, kritik bakım tıbbi derneği de dahil olmak üzere ve tüm yerel gönüllü kuruluşlarla birlikte ülkenin dört bir yanından ihtiyacı olan hastalar için doktor ve hemşirelerin ücretsiz seyahatlerini koordine ediyoruz.

Operasyonlarımızın sayılarında düşüş olurken, sizlere verdiğimiz taahhütlerimiz azalmıyor. Ekibimiz her zaman sorularınızı yanıtlamaya hazırdır. Lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. 

  United.com