hertz

Macaristan’ da HERTZ’ den Araç Kiralamanın Tam Zamanı…

Değerli Hertz Dostları,

Macaristan’da yapacağınız araç kiralamalarında; Hertz ’in sunduğu sınırsız km, ful hasar ve hırsızlık sigortası gibi kiralama ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Romanya'da yaklaşık 100.000 mil yol var, ancak sadece 300 mil kadar otoyol var. Macaristan, atların önderlik ettiği arabaların köylerden geçtiği bazı bölgelerde hayata hala telaşsız yaklaşan bir ülke. Bununla birlikte, tüm ana şehirler birbirine fazlasıyla bağlıdır ve Bükreş'te araba kullanmak basittir.

ABD'de ve Avrupa'nın çoğunda (İngiltere hariç) olduğu gibi, solda sağda araç kullanacaksınız ve 12 yaşın altındaki çocukların ön yolcu koltuğuna oturmasına izin verilmez. Şehir merkezinden kenar mahallelere veya Romanya'nın başka bir yerine gidiyorsanız, gündüz saatlerinde bile kısa farları yakmanız gerektiğini unutmayın.

Bükreş'in kalbinde, tüm banliyölere uzanan yollar ile eski şehir yatıyor. E81, şehrin batısından (Karpat Dağları'nın diğer tarafındaki şirin Sibiu kasabasından), tam merkezden geçerek güneydoğuya ve Karadeniz'e uzanır. Başlangıçta güneybatıya sonra batıya doğru E70'i takip ederseniz İskenderiye, Caracal ve Craiova üniversite kasabasını görebilirsiniz. Ülkenin kuzeydoğusu için, Botosani'de bitmeden önce Buzau, Focsani'yi geçerken dağları çevreleyen E85'i alabilirsiniz. Burada şairlere ve tarihçilere ev sahipliği yapan güzel kültürel kasabayı bulacaksınız.Bükreş'ten harika bir günlük gezi, A3 üzerinden Ploiesti'ye bir saatten biraz fazla kuzeye gitmek ve daha sonra Kral Carol I'in eski evi olan 19. yüzyılın sonlarına ait Peles Kalesi'ni görmek için Brasov'a doğru gidebilirsiniz. Bahçeler, Meissen porselenleri, düzinelerce banyo, dünyanın dört bir yanından sanat ve keşfedilecek büyük bir zırh koleksiyonu Bükreş’te sizleri beklemektedir. Seyahatinizi planlamadan önce özel fiyatlarımız ve kurallar hakkında bilgi almak için aşağıdaki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.


Airep Hertz Uluslararası
Outbound GSA
www.airep.com - hertz@airep.com
T: +90 212 334 29 90
WhatsApp: +905423582167 / +905423582130