hertz

Hertz'den Yeni Yapılanma...

Değerli İş Ortakları,

Öncelikle, Hertz olarak devam eden desteğiniz ve ortaklığınız için ne kadar minnettar olduğumuzu söyleyerek başlayayım. Covid-19'un etkisi  hepimiz için benzersiz ve zorlu bir zaman oldu ancak bu üreçte müşterilerimizin sadakati ve güveni bizler için çok değerlidir.

Bu hafta önemli bir  adımla ilgili güncellemeyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

ABD‘de Hertz’in finansal olarak  yeniden yapılandırması için önerilen yeni düzenleme planı yazın ortasında tamamlanacaktır. Bu plan aynı zamanda Avrupa operasyonlarımızın uzun vadeli finansal durumunun yeniden yapılandırılması için katkı sağlayacaktır.

Yeniden yapılanma üreci plan sponsorlarının taahhütleri, ABD ile paralel olarak ilerlememize yardımcı olacaktır. Bu bizim için önemli ve çok olumlu bir gelişmedir.

Bu arada müşterilerimize  Hertz’den bekledikleri olağanüstü hizmet ve deneyimi sunmaya  ve  yolcularımızın normalleşme ürecinde de her zamanki gibi sağlıklı bir  şekilde yola çıkarmaya devam edeceğiz.. Hertz Gold Standard Clean sanitasyon protokollerimiz ile araçlarımız temizlenir ve 15 noktalı temizleme ürecimiz kullanılarak dezenfekte edilir, ardından ek güvenlik için mühürlenir.

İşiniz ve ortaklığınız için tekrar teşekkür ederim.

 

 

Saygılarımla.

Laura C. Smith

Executive Vice President, Sales, Marketing and Customer Experience

The Hertz CorporationAirep Hertz Uluslararası
Outbound GSA
www.airep.com - hertz@airep.com
T: +90 212 334 29 25 - 26
F: + 90 212 334 29 90