hertz

Hertz'den Önemli Duyuru

Değerli İş Ortaklarımız ve Hertz Dostları, 

Şirketimiz 100 yıldan uzun bir üredir tüm dünyada güven ve emniyetin ön planda olduğu  araç kiralama hizmeti vermektedir.  Bu üre zarfında; dünyanın dört bir yanındaki  insanları bir yerden diğer bir yere ulaştırmakta küresel anlamda birçok anlamlı deneyimler yaşanmıştır. Aynı şekilde, bu taahhüt ve bağlılık her zamanki gibi bugün de devam etmektedir.

2020 yılında,  ileriye giden yolumuz inanılmaz bir ivme kazandı. Hertz, küresel pandemi Covid 19’ dan ötürü karşılaştığı tüm zorlukları aşıp bu kriz dönemini yönetebilmek için her türlü önlem ve yardımı almaya karar verdi. Dün geç vakitlerde sadece ABD ve Kanada  şubeleri, devlet yardımı almak için, gönüllü olarak yeniden yapılanma için başvurdu.

Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda ve Hertz franchise  alanlarını içeren Hertz ana faaliyet bölgeleri 11.Bölüm olarak adlandırılan bu yardım talebine ve belirtilen iflas ilanına dahil değildirler. Bu karara istinaden ; Avrupa Hertz’e bağlı olarak 7 yıldan beri yurtdışı araç kiralaması resmi temsilcisi olan Hertz-Airep de tüm operasyonel işlerine, araç kiralamalarına, müşteri hizmetlerine ve tedarikçilik görevine eskisinden çok daha kararlı ve yeni normlara uygun birşekilde devam etmektedir. Hertz’in Online araç kiralama sisteminin de aynı zamanda temsilciliğini yürütmeye devam etmektedir.

Hertz’in yeni CEO’su Paul Stone’ un kararına ve resmi bildirisine istinaden yapılan bu duyuruyla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm  sorularınızı memnuniyetle cevaplandırmaktan mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi işbirliğiniz ve ortaklığınız için teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla

Robert J. Stuart

Executive Vice Presiden Global Sales

The Hertz Corporation

 

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş.

Airep Hertz Uluslararası
Outbound GSA
www.airep.com - hertz@airep.com
T: +90 212 334 29 25 - 26
F: + 90 212 334 29 90