hertz

Hertz'den Önemli Duyuru

Değerli HertzDostları,

Dünyadaki her Hertz lokasyonunda, bugün ve her zaman olduğu gibi sizin için ekstra mil kat etmeye kararlıyız.Tekrar seyahat etmeye hazır olduğunuzda veya başka ulaşım gereksinimlerinizolduğunda, güvenli bir şekilde gitmeniz gereken yere ulaşmayaodaklandığımızı biliniz. Güveninizi ve emniyetinizi artırmaya devam etmek içinüzerinde çalıştığımız birkaç detayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Hertz GoldStandard Clean ile tanışın…

Lokasyonlarımızdakisosyal mesafeyi korumak adına en iyi uygulamaları izlemenin yanı sıra, güvenlikve temizlik için yüksek standartlarımızdaki çıtamızı daha yükseltiyoruz. Araç kiralarken size tam güven vermek için tasarlanmışgelişmiş bir araç dezenfektanı ve sterilizasyon işlemi olan Hertz Gold StandardClean'i sunmaktan gurur duyuyoruz. Her araç, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) yönergelerini izleyen 15 noktalıtemizlik ve sağlık koruma ürecinden geçtikten sonra 'Hertz Gold StandardClean' ile mühürlenecek ve sertifikalandırılacaktır. Şimdi ABD'de Hertz Gold Standard Clean'i kullanmaya başladık ve diğer ülkelerin pazarlarına da bu sterilizasyon sistemini sunduk.

Hertz Gold Plus Rewards  üyelerine, üyelik avantajlarından yararlanma konusunda dahafazla zaman ve fırsat vermek için, yakın zamanda mevcut puanlarını 31 Ocak 2022'ye kadar uzattığımızı duyurduk. Ayrıca, 13 Mart - 30 Haziran 2020 tarihleriarasında sona erecek puanları mevcut olan üyeler, bunları talep etme fırsatına da sahip olacaktır.

Esneklik veKolaylık…

Esneklik verahatlığın her zamankinden daha önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle; birkaçülke ve bölgede aşağıdaki değişiklikleri ve geliştirmeleri yaptık.

  • Genç ürücülerden yaştan dolayı ödedikleri ekstra ücret tahsil edilmeyecektir.
  • Düşük ücretli tek yönlü kiralamalar yapılacaktır.

Artık toplumlarımızın bize her zamankinden daha fazla ihtiyacı var ve biz yardım odaklıyız.
Bu üre zarfında sizlere gururla sunduğumuz hizmetlerimiz:

  • 2.000'den fazla sağlık çalışanına + New York sağlık çalışanlarına 2 milyon dolarlık bir bütçe ile bir ay boyunca ücretsiz araç kiralama da dahil olmak üzere dünyanın çeşitli şehirlerinde ücretsiz araç sağlayarak Sağlık Çalışanlarına yardımcı oluyoruz.
  • Küçük işletme sahiplerine özel avantajlar sağlamak için American Express for Small koalisyonu aracılığıyla küçük işletmeleri destekliyoruz.
  • Kamuyararına destek ve hizmet vermek adına, hayır kurumlarının ve hükümetlerin temin ettikleri ihtiyaç malzemelerini ihtiyaç duyan kişilere ulaştırıyoruz.

Seyahat planları yapmaya başladığınızda, Hertz'deki herkesin ürekli olarak bakım ve güvenliğinizi sağlamaya odaklandığını biliniz. Sizi en yakın zaman diliminde tekrar yollarda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz

Saygılarımızla

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş.

Airep Hertz Uluslararası
Outbound GSA
www.airep.com - hertz@airep.com
T: +90 212 334 29 25 - 26
F: + 90 212 334 29 90