hertz

Hertz'den Önemli Duyuru

Değerli Hertz Dostları,

Tüm dünyada üregelen Covid-19 pandemisi hepimizi olumsuz etkilemiştir. Hertz olarak dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Aynı zamanda sizlere tüm çalışanlarımızla da destek olmaktayız.

Sizlerle tedbir ve esneklik hakkında almış olduğumuz bazı kararları ve geçici değişiklikleri paylaşmak istiyorum.

Temizlik

* Tüm dünyada kullandığımız temizlik metodlarını geliştirdik. Dünyaca onaylanmış temizlik malzemeleri ve dezenfektanlarla tüm araçlarımızda hijyen ve temizlik kurallarına azami olarak dikkat edilmesini sağlıyoruz. Tüm çalışanlarımızın hijyen kurallarına uygun bir şekilde çalışabilmeleri için her yere el dezenfektanları ve alkollü ıslak mendiller konulmuştur. El yıkama; teşvik edilip, sıklıkla hatırlatılırken rahatsız ve hasta olan personel eve gönderilmektedir.

* Araçlarımız için alınan önlemlerin başında; her zamanki temizlik standardı yükseltilmiş olup ve en çok kullanılan; kapı kulpları, direksyon, vites, kemer ve koltuklar vs gibi bölgeler büyük bir hassasiyetle temizlenmektedir.

*Aynı şekilde ön ofisler ve kiosklar da aynı titizlikle temizlenip dezenfekte edilmektedir

Esneklik 

Siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak için kurallarda geçici esneklik uygulaması getirilmiştir.

*Öncelikle tek yön kiralamalarda uygulanan ‘drop off charge’ farklı yöne bırakış ücreti kaldırılmıştır. Ayrıca, ön ödemeli rezervasyonlar için iptal cezası kaldırılmıştır. 13 Mart 2020 tarihi  öncesinde reservasyonu yapılan ve teslim alınmayan  tüm kiralamalar 24 aya kadar farklı bir tarihte kullanılabilecek ve bu uygulama için herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır.

*Gold Plus Award üyeleri 13 Mart 2020 tarihi öncesi için kiraladıkları ve iptal ettikleri veya değişiklik yaptıkları kiralamalardan puan kazanmaya devam edeceklerdir.

 •

Geçici olarak bazı lokasyonlarımız kapanmıştır.

Hertz yurtdışı resmi  temsilcimiz olan AiRep’ten bu lokasyonlar hakkında bilgi alabilir, sorularınız için (212) 334 29 25-26 numaralı telefonlardan veya hertz@airep.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

COVID-19 pandemisi devam ettikçe size her türlü servisi verebilmek için daima hazırız.

Sağlıklı günler dileriz.

Jodi Allen
Hertz Chief Marketing & Customer Care Officer
Airep Hertz Uluslararası
Outbound GSA
www.airep.com - hertz@airep.com
T: +90 212 334 29 25 - 26
F: + 90 212 334 29 90