hertz

HERTZ’TEN İTALYA DUYURUSU

Hertz Yurtdışı araç kiralama ile İtalya seyahatiniz hem daha güvenli hem de çok ekonomik. Temsilciliğimize ait özel paket fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalyanlar arabalarını severler. Ferrari ve Lamborghini'yi bize kazandıran ve ister okyanusun yanındaki kayalık sahilde geziniyor olun, ister kokulu limon veya portakal ağaçlarının, zeytin bahçelerinin ve üzüm bağlarının arasından geçerek kırsal kesimde geziniyor olun, araç kiralamada en çok tercih edilen ülkelerden biridir İtalya.

Hız limitleri açık bir şekilde işaretlenmiştir ve meskûn alanlarda 50kph (yaklaşık 30mph), bunların dışındaki standart yollarda 90kph, bölünmüş otoyollarda 110kph ve otoyollarda 130kph (yaklaşık 80mph) 'dir. Bu limitler yağışlı havalarda düşer. Otoyollar (İtalya'da 'autostrade' olarak bilinir) paralı yollardır ve girişte bir bilet almanız ve çıkışta nakit ödeme yapmanız gerekir.

Takılan yerlerde emniyet kemerleri takılmalıdır, ancak çevrimiçi olarak İtalya'da sürüş kuralları hakkında kapsamlı bir kılavuz bulabilirsiniz. Bazı kayak merkezlerine ve dağ kasabalarına gitmeyi planlıyorsanız, kar lastiklerine ve zincirlere ihtiyacınız olabilir - personelimiz size bu konuda tavsiyelerde bulunabilir ve bu koşullar için ideal araç hakkında bilgi verebilir.

Autostrada A1, İtalya'nın kuzey-güney yönünde uzanan ana otoyoludur. "Güneşin Otoyolu" olarak bilinir ve Milano'dan Napoli'ye Floransa ve Roma üzerinden 470 mil uzunluğundadır.

İtalya'nın güneyine gidiyorsanız, Fisciano'dan San Giovanni'ye giden A2'ye katılabilirsiniz. Ülkenin kuzeyinde, en geniş noktasında, Serenissima olarak bilinen A4, yol boyunca Venedik ve Milano'ya uğrayarak Trieste ve Torino'yu birbirine bağlar.

Harika sürüş deneyimlerinden biri kuzeybatıdaki A5'tir. Mont Blanc'ın altındaki bir tünel aracılığıyla Torino'yu Fransa'ya bağlar. Ancak, geçiş ücretinin maliyetli olduğunu unutmayın.

Tüm sorularınız için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

 

 

 

Airep Hertz Uluslararası
Outbound GSA
www.airep.com - hertz@airep.com
T: +90 212 334 29 25 - 26
F: + 90 212 334 29 90