United Airlines 30.12.2021

United Havayolları’ndan Güncellenen Bilet Kuralları!

Güncellenen Biletleme Kuralları

2020'de ABD içindeki, ABD ile Meksika veya Karayipler arasındaki uçuşlar ve ABD çıkışlı uluslararası seyahatler için çoğu Ekonomi ve premium kabin biletleri için değişiklik ücretlerini kalıcı olarak kaldırdık.

Seyahat acentaları tarafından, daha düşük bir ücretle yeni bir seyahat planı rezervasyonu yapmak veya seyahatini iptal etmek isteyen yolcular için biletlerin esnekliği uzatıldı.

Aşağıdaki kriterleri uyan biletler, 31 Aralık 2022 tarihine kadar orijinal ödeme şekline bağlı olarak iptal ücreti düşüldükten sonra iade edilebilir:

  • 016 dökümanı olup hiç kullanılmamış, tarihi geçmemiş ve açık statüsünde olan biletler
  • Herhangi bir satış noktası
  • Menşe noktası ABD (50 ABD eyaleti, Porto Riko, US Virjin Adaları)
  • Basic Ekonomi kabin hariç, Premium kabin veya standart United Economy kabin ücretleri
  • 03 Mart 2020'de veya sonrasında ki seyahatler

ATPCO Acil Durum Kuralı CAT16'yı, geçerli ücret ve feragat kodu dahil olmak üzere bu yeni politikayı yansıtacak şekilde geçmiş ve mevcut ücretler için güncelledik. Örnekler, geçerli istisnalar ve nasıl işlem yapılması gerektiği ile ilgili lütfen United Jetstream'i ziyaret edin.

Uluslararası değişiklik ücreti muafiyeti uzatıldı

Sınır kısıtlamaları seyahatleri etkilemeye devam ederken, uluslararası çıkış noktalarından 31 Ocak 2022'ye kadar (Basic Ekonomi hariç) satın alınan biletlerde ki değişiklik ücretlerinden feragat etmeye devam edeceğiz. Tüm değişikliklerle ilgili ayrıntılar için lütfen www.unitedjetstream.com adresinden Bilet Geçerliliği sayfasını ziyaret edin.

 

Saygılarımızla.

 

  United.com