Dubai Vize

Dubai Vizesi için gereken evraklar:

1. En az 6 ay geçerliliği olan pasaport kopyası (jpg ve 75 KB yi geçmeyecek şekilde orijinal evrakın traranmış hali) resimli sayfa yeterlidir.

2. Beyaz fonlu vesikalık resim (jpg formatında 45 KB yi geçmeyecek şekilde taranmış hali)

3. T.C Kimlik fotokopisi ön ve arka kısım.

4. Uçak biletninin satın alınmış hali ve gidiş ve dönüş bilgisi, varsa otel rezervasyonu eğer otelde kalınmayacak ise kalınacak yerin adresi ve telefon numarası.

Önemli Not: Vize başvuruları seyahat tarihinden en az 7 iş günü öncesinde yapılmalıdır. (Dubai’de Cuma ve Cumartesi tatil günleridir)

Vize evrak listesi ve başvuru kuralları dönemsel olarak Birleşik Arap Emirlikleri Devleti’nin resmi duyurularına istinaden değişiklik gösterebilir.

Büyükelçilikler ve konsolosluklar, vize gereksinimlerini ve prosedürlerini önceden haber vermeksizin gerekli gördükleri şekilde revize etme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Airep Turizim ve Hvacılık A.Ş Dubai vize başvuru temsilciliği, büyükelçilikler ve konsolosluklar tarafından belirlenen vize prosedürlerinde veya şartlarında yapılan herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

Son olarak, Airep Turizim ve Havacılık AŞ. Başvuru esnasında beyan edilen bilgilere dayanılarak vize başvurusunun kabul veya reddinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Vize ücretleri başvuru red edildiğinde geri ödenmez.

Başvurunuzun yapılması için yukarıdaki evrakları eksiksiz ve istenilen jpg formatında vize@airep.com adresine göndermenizi rica ederiz.

Saygılarımızla