21.12.2020
PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

Yeni Yıl ve Noel tatili deyince çoğumuzun aklına İsviçre Alpleri gelir.

MONTREUX OTELLERİ

Grand Hotel Suisse Majestic

Cenevre Gölü kıyısında güzel bir konuma sahip olan bu muhteşem otel, göl ve Fransız Alpleri'nin muhteşem manzarasına sahiptir. Otel, Montrö'nün kalbinde, tarihi tren istasyonunun karşısında yer almaktadır. Konuklar kendilerini çok çeşitli alışveriş ve eğlence mekanlarına kolay erişim mesafesinde bulacaklar. Toplu taşıma ağına bağlantılar sadece birkaç adım uzaklıktadır. Otel, konuklarını klasik zarafet dünyasında ağırlamaktadır. Konuk odaları zarif bir şekilde döşenmiştir , günün sonunda dinlenebileceğiniz bir huzur ve dinginlik cenneti sunar. Konuklar, otelin sunduğu çok çeşitli tesis ve hizmetlerden etkileneceklerdir.

Hotel du Grand Lac Excelsior

Bu Viktorya tarzı şehir oteli, 86 oda ve bir bar sunmaktadır. Konuklara sunulan diğer olanaklar arasında otel kasası, restoran, konferans olanakları, WLAN internet erişimi, oda ve çamaşırhane hizmetleri ve otopark bulunmaktadır. Spa merkezinde yarı olimpik bir kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, spor salonu, güzellik merkezi, Biotonus kliniği ve rejenerasyon tedavileri ve günümüzün modern etkileri (stres, obezite) konusunda uzmanlaşmış bir tıp merkezi bulunmaktadır. Tıbbi kontroller ve spa uygulamaları mevcuttur. Gastronomik restoran Les Magnolias, taze mevsimlik ürünlerle yaratıcı ve enfes hafif yemekler sunmaktadır.

Villa Toscane

Art Nouveau tarzı bir binada yer alan 3 yıldızlı Villa Toscane, Montrö'de 45 konuk odası sunmaktadır. Modern tarzda dekore edilmiş tüm odalarda ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Royal Plaza Montreux & Spa'ya bakan otelde, bir restoran, 2 bar, spa ve135 araçlık yer altı otoparkı mevcuttur. Hem eğlence hem de iş amaçlı seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılayan La Villa Toscane gerçekten her şeye sahiptir. Açık büfe kahvaltı ekmek, hamur işleri, tahıllar, meyve suyu ve sıcak içeceklerden oluşur.

Ücret ve rezervasyon için Airep Otel departmanı ile irtibata geçebilirsiniz. 0212 334 29 25-26 numaralı telefonlardan veya gte@airep.com e-posta adresimizden bize ulaşablirsiniz

Saygılarımızla.

info@airep.com T: +90 212 334 29 00 F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey