09.10.2020
PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

Sonbahar Kapadokya’da yaşanmalı.

Hitit, Roma ve Bizans Dönemlerine ait özgün evleri ve mağara konutlarını 21. yüzyılın lüks konforuyla birleştiren eşsiz mağara otel.

Cappadocia Cave Suites, Kapadokya bölgesinin en güzel ve karakteristik lokasyonlarından biri olan Göreme şehrinde yer almaktadır.

Ünlü peri bacaları ve manzaranın fantastik renkli şekilleri, bu bölgeyi bir dünya harikası haline getiriyor.

Bu tarihi, harikulade ve romantik manzarayı keşfetmeye gelin. Leziz yemekleri ve mükemmel servisiiledünyaca ünlü Türk misafirperverliğinin tadını çıkarın.

CCS'de modern lüks antik tarihle harmanlanıyor. Tüm odalarda saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, kahve makinesi ve ücretsiz çay-kahve sepeti vardır. Ayrıca tüm odalarda ücretsiz wi-fi hizmeti mevcuttur. Otelin içinde geniş bir mağara restoranı vardır. Bölgesel spesiyalitelerden oluşan zengin bir açık büfe kahvaltı sunmaktadırlar.

36 odaları mevcut: bunlardan yedisi Peri Bacası Suitleri I, yedi tanesi Peri Bacası Suitleri II, 11 tanesi Kapadokya Deluxe I, 11 tanesi Kapadokya Deluxe II Odalarıdır. Odalar ve avlular Göreme Vadisi'nin nefes kesici manzarasını sunmaktadır.

Ücret ve rezervasyon için Airep Otel departmanı ile irtibata geçebilirsiniz. 0212 334 29 25-26 numaralı telefonlardan veya gte@airep.com e-posta adresimizden bize ulaşablirsiniz

Saygılarımızla.

info@airep.com T: +90 212 334 29 00 F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey