23.01.2021
PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

Melbourne Otelleri

The Hotel Windsor

Hotel Windsor, Victoria'nın görkemli Parlamento Binası ve Hazine Bahçeleri'nin karşısında ve Prenses Tiyatrosu'nun yanında yer almaktadır. Federasyon Meydanı ve Victoria Ulusal Galerisi gibi şehrin en önemli turistik yerlerinin çoğuna yürüme mesafesindedir. 100 yılı aşkın üredir Hotel Windsor, büyüleyici mimarisi ve şık iç mekanları ile Melbourne'u üslemiştir.

Bu lüks otel, Viktorya döneminin zarafetini günümüzün tüm modern olanaklarıyla birleştirmektedir. Bu son derece ünlü otel, tümü son teknoloji ürünü olanaklarla tam donanımlı 180 geniş oda sunmaktadır. Konuklar, olağanüstü kalitesi ve birinci sınıf mutfak ekibiyle tanınan 111 Spring Street Restaurant'ta servis edilen muhteşem yemeklerin tadını çıkarabilirler.

The Olsen Melbourne - Art Series

Alışveriş meraklıları, önde gelen moda, restoran mükemmelliği ve şehrin sunduğu kültürel etkinliklerin cömertliğiyle kendilerini şımartmak için birinci sınıf yer olan Chapel Caddesi'nde yer alır. Olsen, Avustralya'nın yaşayan en büyük ressamı John Olsen'den ilham alan ilham verici mimari ve zengin tasarımı bünyesinde barındırıyor. Duvarları lirik sanat eserleri üslerken, cam tabanlı çarpıcı bir yüzme havuzu ve eğlence bölgesi sizi bekliyor.

Birçoğu muhteşem şehir silüeti manzarasına sahip zarif otel üitleri, en son konfor ve teknolojiyle donatılmıştır ve her üit büyüleyici Olsen baskılarına ev sahipliği yapmaktadır. Olsen, yaşamak için bir zevktir. Kendinizi otantik Melbourne tarzına ve kültürüne kaptırmak istiyorsanız mükemmeldir.

Pullman Melbourne Albert Park

Pitoresk Albert Park Gölü'ne bakan ve St Kilda, Chapel Street semtleri, Melbourne CBD ve Port Melbourne yakınlarında belirgin bir konumda bulunan Pullman Melbourne Albert Park, Avustralya'nın en dinamik ve kozmopolit şehirlerinden birinde iş veya eğlence için şehrin en iyi konumlu otellerinden biridir. Şık stili, çağdaş konforu ve teknoloji meraklısı bağlantıyı birleştiren 169 Pullman Oda, Melbourne kurumsal ve tatil gezginlerine rahatlamak, canlanmak ve yeniden şarj etmek için konforlu bir alan sunmak üzere tasarlanmıştır.

Ücret ve rezervasyon için Airep Otel departmanı ile irtibata geçebilirsiniz. 0212 334 29 25-26 numaralı telefonlardan veya gte@airep.com e-posta adresimizden bize ulaşablirsiniz

Saygılarımızla.

info@airep.com T: +90 212 334 29 00 F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey