23.12.2020
PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

Cenevre Otellerimiz

Fairmont Grand Hotel Geneva

Grand Hotel Geneva başlı başına bir destinasyon noktasıdır - canlı bir iş sonrası eğlence kompleksi, lüks bir konaklama seçeneği, kentsel bir ortamda huzurlu bir mola. Şehrin kalbinde gerçek bir vaha olan Grand Hotel Geneva aynı zamanda üç seçkin gurme restorana, rahat bir Lounge alanına ve bir Bar'a ev sahipliği yapmaktadır. Hepsi nefes kesici manzaralara sahiptir; bol etkinlik toplantı alanı, lüks mağazalar, butikle, seçkin bir spa ve fitness merkezi; ve Cenevre'deki en büyük özel kapalı yüzme havuzu.

Mandarin Oriental, Geneva

Cenevre'nin kalbinde, Rhone Nehri'nin sağ kıyısında, finans bölgesi, alışveriş bölgesi ve tarihi Eski Kent'e sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.Tüm oda içindeki yumuşak mobilyalar ve yüzeyler için anti-viral dezenfeksiyon önlemleri mevcut; yemek mekanlarında masa mesafeleme önlemleri. -Rhone Nehri'ne bakan- Cenevre'nin Eski Kent'e sadece birkaç adımlık iş-alışveriş bölgesi, zarif Mandarin Oriental Geneva'da yatıyor.

Restoranların merkezinde, girişte bulunan ve lobiden görülebilen güzel tasarlanmış bir tandır fırını. - Bu zarif lüks otel, özel teraslı üitler dahil güzel bir şekilde döşenmiş 189 oda sunmaktadır. Odalar, modern toprak tonlarında sanat eseri veya canlı fuşya ve gümüş veya mor ve altın dokunuşlarla dekore edilmiştir.

Ritz-Carlton Hotel de la Paix, Geneva

Cenevre'nin kalbinde, Cenevre Gölü kıyısında ve Avrupa'nın en yüksek dağı Mont-Blanc'ın eteklerinde yer alan olağanüstü bir konuma sahiptir. İkonik Çeşme, Saint-Pierre Katedrali ve Eski Kent gibi Cenevre'nin ana ilgi çekici yerlerine birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Ücret ve rezervasyon için Airep Otel departmanı ile irtibata geçebilirsiniz. 0212 334 29 25-26 numaralı telefonlardan veya gte@airep.com e-posta adresimizden bize ulaşablirsiniz

Saygılarımızla.

info@airep.com T: +90 212 334 29 00 F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey