19.10.2020
PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

Berlin Otellerimiz.

Almanya'nın başkenti Berlin, 13. yüzyıla tarihleniyor. Şehrin çalkantılı 20. yüzyıl tarihinin anımsatıcıları arasında Holokost anıtı ve Berlin Duvarı'nın grafitli kalıntıları sayılabilir. Soğuk Savaş sırasında bölünen 18. yüzyıl Brandenburg Kapısı yeniden birleşmenin sembolü haline geldi. Şehir aynı zamanda sanat ortamı ve 1963'te inşa edilen altın renkli, çatılı Berliner Philharmonie gibi modern simge yapılarıyla da tanınır.

Hotel Pullman Berlin Schweizerhof

Berlin'i keşfetmek istiyorsanız, Pullman Berlin Schweizerhof ideal çıkış noktasıdır. Berlin'in pek çok önemli noktası sadece kısa bir yürüyüş veya araba mesafesindedir. Bauhaus tarzında yeniden tasarlanan otel, 377 oda ve üit, 18 konferans salonu, "BLEND - berlin mutfak ve bar" restoranı ve modernize edilmiş "Fit and Spa Lounge" ile avangart iç mekanları basit işlevsellikle birleştiriyor.

Kempinski Hotel Bristol

1952'den beri doğrudan ünlü Kurfuerstendamm bulvarında bulunan canlı, efsanevi bir otel. Berlin'in en ünlü alışveriş caddesi ve Kaiser Wilhelm Anıt Kilisesi ve Berlin'in Öyküü interaktif müzesi gibi birçok turistik yere yürüme mesafesinde kolayca ulaşılabilir. Caddenin karşısındaki U-Bahn istasyonu, Batı Berlin'in ötesindeki yerler için ideal bir konumdadır. Otel, birkaç ana kata yayılmış oda ve üitlerin yanı sıra 11 katlı bir kuleye sahiptir. Tüm odalar, eğilebilir ve ses geçirmez pencereler ile klasik ve modernin stilistik bir karışımıdır. Sağlıklı yaşam alanında, soğuk su dalma havuzu içeren ısıtmalı bir havuz ve buhar odası ile içecekler ve hafif atıştırmalıklar sunan bir havuz bar bulunmaktadır. Otel bünyesindeki restoran, ara sıra modern bir dokunuşla geleneksel Alman-Fransız mutfağını servis etmektedir.

Steigenberger Hotel Berlin

Bu lüks şehir ve iş oteli, Berlin'deki ünlü Kurfurstendamm'a sadece birkaç adım uzaklıktadır. Konuklar, Kaiser Wilhelm Memorial Kilisesi, Tauentzienstraße'nin önemli alışveriş caddesi ve bir dizi eğlence mekanı, restoran ve bar gibi şehrin ilgi çekici yerlerinin çoğuna kolayca erişebilecekler. Büyük ICC ticaret fuarı alanları ve Olimpik stadyuma otelden kolayca ulaşılabilir. Otel, şehri ziyaret eden iş ve tatil amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir ortam sağlar. Otel, konukları zarafet ve sofistike bir dünyada ağırlayan lüks bir tarza sahiptir. Konuk odaları, şehrin karmaşasından kaçmak için farklı tarzlara ve rahatlatıcı bir atmosfere sahip olacak şekilde zarif bir şekilde döşenmiştir. Otel, konuklarına konaklamalarını iyileştirecek örnek eğlence ve yemek olanakları sunmaktadır. Oteldeki spa ve spor salonu alanı bir sonraki duyuruya kadar Covid 19 nedeniyle kapalı olacaktır.

InterContinental Berlin

15 Mayıs 2020'den beri, restoranların yönetmeliklere göre davranış kuralları dikkate alınarak yeniden açılmasına izin verilmiştir. Elbette bu, gastronomi tesislerimiz için de geçerli. Bizim L.A. Kafe bu nedenle sizi nefis bir kahvaltıda ağırlamaktan mutluluk duyar. Maalesef şu anda oda servisi sunulmamaktadır. Misafirler ve çalışanların sağlığı Otel için çok önemlidir. Bu seçkin iş oteli, Almanya'nın en büyük ikinci şehir merkezi parkı olan Tiergarten ile çevrilidir. Otel, Almanya'nın başkentindeki Kurfurstendamm ve Neue Mitte bölgesi arasında birinci sınıf bir konuma sahiptir. Konuklar kendilerini şehrin turistik yerlerine, hükümet ve elçilik bölgesine, Reichstag'a ve Brandenburg Kapısı'na kolay erişim mesafesinde bulacaklar. Bu lüks otel kusursuz hizmet, rakipsiz stil ve zarafet ve birinci sınıf olanaklar sunmaktadır. Konuk odaları klasik zarafet ve zenginliğe sahiptir ve bir huzur ve ükunet havası yaymaktadır. İşlevsel alan ve tamamen elverişli bir çalışma ortamı ile iş seyahatinde olanlar için mükemmel bir ortam sunarlar. Konuklar rakipsiz iş tesisleri ve hizmetlerinden, ödüllü Spa'dan ve Michelin yıldızlı restoranda kaliteli yemek seçeneklerinden etkileneceklerdir.

Ücret ve rezervasyon için Airep Otel departmanı ile irtibata geçebilirsiniz. 0212 334 29 25-26 numaralı telefonlardan veya gte@airep.com e-posta adresimizden bize ulaşablirsiniz

Saygılarımızla.

info@airep.com T: +90 212 334 29 00 F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey